"Enter"a basıp içeriğe geçin

Merhaba Kredi!

Merhaba Kredi
Merhaba Kredi

Merhaba araç kredisi ile araba sahibi olmak isteyen değerli ziyaretçiler. Siteyi şimdi WordPress kurarak aktif ettim ve yeni başlanılan bir çok şeyde olduğu gibi klasik “Merhaba Dünya” yazısını içeriğe uygun olarak, “Merhaba Kredi” olarak düzenledim. Bu bahsettiklerim ziyaretçiler için önemsiz şeyler ama yeşillik olsun, belki merak eden vardır, düşünceli olmak gerekir.

Bu sitede adından da anlaşılabileceği gibi öncelikli olarak araç/taşıt kredileri hakkında bildiğim/öğrendiğim kadar bilgiler paylaşıp, araç kredisi almanın püf noktaları, şartları, araç kredisi almak için gerekli belgeler ve hangi bankada şartlar nedir, araç kredisi faiz oranları, hangi bankadan veya nereden almak daha avantajlı gibi bildiğim, sağdan soldan bulduğum/derlediğim bilgileri temiz ve anlaşılır bir şekilde sizlere sunmak istiyorum. Bu benim ilk yazım, tabii ki sizin için bir önemi yok, mahsuru da yok zaten. Tahmin etmesi çok zor değildi ama ben yinede sitemin ne gibi bir şey olacağından/düşüncelerimden bahsetmiş oldum. 🙂Sitenin adı Araç Kredisi diye sadece araç kredisi hakkında bilgiler paylaşmayacağız elbette. Arabalar hakkında: yeni araba modelleri, araba haberleri, arabalarla ilgili resim galerisi, ilginizi çekeceğini düşündüğüm araba videoları ve her şey olabilir. Krediler hakkında ise: ihtiyaç, konut kredileri, bunlarla ilgili faiz oranları ve ilgili bütün her şey olabilir. Olmayabilir de büyük bir beklenti içinde olmayın siz yinede.

Son sözü söylemeden, ilgili ilgisiz hoşuma giden ve paylaşılabilecek herşeyi paylaşabilirim, sonra sorun olmasın. Vay efendim böyle konuşmamıştık, bize söylenmedi, bilgimiz yoktu filan olmasın sonra.

Ayrıca herhangi bir içerikli ilgili bilginiz veya bir yaşanmışlığınız varsa ve bunu yorum veya birazdan oluşturacağım iletişim sayfasından paylaşır iseniz bizleri o konuda aydınlatmış olursunuz.

Çok değerli vaktinizi ayırdığınız için teşekkür ederim.

Tek Yorum

  1. Admin Admin Nisan 6, 2018

    İlk yazıyla birlikte ilk yorumda benden olsun, hayırlı uğurlu olsun. En uygun araç kredisi nasıl seçilir yazımıda okuyun. 🙂

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: